Uncategorised

Скопјанец со метална шипка уби куче во Дебар маало

Активисти за заштита на животни, граѓани и гости од кафулето „Радио бар“ протестираат пред зградата во која живее човекот кој пред нешто повеќе од еден…

Прочитај Повеќе