Од:

(ВИДЕО) Џафери очекува од претседателот Иванов да го додели мандатот

Интервју за НОВА од Брисел со новиот собраниски спикер Талат Џафери, по средбата со еврокомесарот Јоханес Хан.Comments are closed.