Пендаровски се сретна со сопственикот на Манчестер Јунајтед: Зборувавме за Роналдо

Претседателот Стево Пендаровски на Светскиот економски форум во Давос се сретна со сопственикот на Манчестер Јунајтед, Аврам Глејзер. Како што Пендаровски напиша на социјалните мрежи, тие...