СДСМ: Недолична комуникација, вулгарности и примитивизам на Мицкоски, не е достоен да води ниту профил на Фејсбук

Знаеме дека голема е нервозата кај Христијан Мицкоски и во Белиот дворец, им следи нов пораз на локалните избори, изјави Васев Политичкиот пироман Христијан Мицкоски како...