Панчев со честитки до Пикси и фудбалерите: Ова е некоја нова Србија, момците гинат еден за друг

Прославениот македонски и југословенски фудбалер Дарко Панчев со свој коментар за српските медиуми по победата на Србија над Португалија во квалификациите за СП 2022, но и...