Федерер, Хас и Димитров во бендот „Еднорачни бекхенд бојси“ (Видео)

Тројцата тенисери се обединија во музички проект што Швајцарецот го претстави за време на настапите на Мастерсот во Индијан Велс и на Твитер порача дека се сериозни во намерата да продолжат да пејат