Познато кој е фудбалерот осомничен за педофилија, го снемало од социјалните мрежи

Продолжува скандалот со фудбалерот на Евертон, кој поради сомнение за педофилија, бил приведен во петокот во полиција. Откако утринава медиумите во Англија објавија дека фудбалер на...