„Лудница“ во Мадрид: Билет за Реал – ПСЖ на црно и до 24.000 евра

Влезниците во слободна продажба пламна за 40 минути. „Кралевите“ и „светците“ без сомнение ќе бидат актери на двомеч што е од исклучително значење за едните и другите. Лигата на шампиони е единствен начин за спас на сезоната на мадриѓани, за „светците“, пак, оправдување за потрошените 400 милиони евра за Нејмар и Мбапе