Фото: Репортер.мк

ОЈО се уште не зело искази од Насер Селмани и Бејтула Асани

Основното јавно обвинителство, одговарајќи на новинарско прашање на НОВА, информира дека надлежен јавен обвинител го повикал на разговор братот на функционерот на ДУИ, Бекир Асани, Бејтула,...