СДСМ објави документи за наводен долг од 54 илјади евра за струја на фирма на Данела Арсовска- за ВМРО-ДПМНЕ ова се лаги и клевети

Пратеникот на СДСМ, Дарко Каевски, објави документи, за кои тврди дека покажувале дека фирми на Данела Арсовска, кандидатката за градоначалник на Скопје, поддржана од ВМРО-ДПМНЕ,должела 54...