Шилегов: Ве повикувам да ми се придружите да продолжиме заедно напред-изјави Скопскиот градоначалник на стартот од трката за втор мандат

Градоначалникот на Скопје Петре Шилегов во својата прва прес-конференција од изборната кампања изрази уверување дека постигната е целта поставена во 2017 ја доби довербата од граѓаните...