Порно актерка тврди: Ми се закануваа ако ја откријам аферата со Трамп

Вчерашното интервју и тврдењата на Даниелс е втора ваква изјава за само неколку дена, откако минатата недела бившата Плејбој зајачица Карен МекДагал, говореше за десетмесечната афера со Трамп која се случила истата 2006 година