Навивачите од Инфективна: Сите скокнавме кога Пандев го даде голот, би оделе и на мечот со Украина

Возбудата беше преголема, а речиси сите останавме без глас од скандирањето за Македонија! Презадоволни сме што во живо во Букурешт завчера го гледавме првиот настап на...