„Титаник 2“: Груевски и Тодоров го информираат Латас за договорено гласање во ДИК

На денешното рочиште за случајот „Титаник 2“ за изборни нерегуларности на локалните избори во 2013, беа слушнати неколку телефонски разговори каде главниот соговорник во разговорите е...